Strateji Turnuvası Nedir ?

Strateji Turnuvası Nedir ?

Strateji Dinamikleri Lab © & Peryön Akademi olarak Türkiye’ye, Şirketlerimize, Kurumsal Akademilere örnek olacak bir “Deneyime Dayalı Liderlik Gelişim Programı”nı birlikte yürüteceğiz. 

Bu programın bugüne kadar katıldığınız eğitim ve ödül programlarından tamamen farklı bir kurgusu olduğunu belirtelim: Siz takımınızla bir şirketin yönetim sorumluluğunu 10 yıl boyunca yerine getiriyorsunuz. Hem de gerçek rekabet şartlarında, diğer takımlarla insan insana kazanan stratejinin tasarım ve uygulamasını yaparak. “10 yıl kendi CEO’nu yaşa” sloganı buradan geliyor.

Strateji Dinamikleri Lab. ©  (SDL) nedir ?

Strateji Dinamikleri Lab. © yaşayarak, uygulayarak, iş akışı üzerinde   gelişim sağlayan iş simülasyonuna dayalı bir "Liderlik Gelişim " pogramıdır. Bir iş simülasyonu platformu olarak,  gerçek hayattaki rekabet dinamiklerini modeller,  liderlerin gerçek hayattaki günlük rollerinin ve fonksiyonlarının dışına adım atarak  resmin bütününe ilişkin bir görüntüyü yakalamalarına imkan sağlar. İhtiyaç duyulan beceri gelişimine uygun senaryolar kurgulanarak yaşayarak öğrenme sağlanır.

Katılımcıların gerçek hayatın risklerine katlanmaksızın, kritik karşılıklı bağımlılıkları (kar marjı-pazar payı, karlılık-ciro, maliyet düşürme-müşteriye değer yaratma vb.) deneyimlemelerine, başarıya götüren  en iyi hareket tarzlarını keşfetmelerine, şirketlerinin kritik başarı faktörlerini optimize edecek kaldıraçları test etmelerine imkan sağlayan bir deneysel öğrenme platformudur.

 

  

TANITIM WEBİNARIMIZA DAVETLİSİNİZ!

 

Başvuruların 15 Ekim’e kadar devam ettiği ‘Şirketler Arası Strateji Turnuvası’ hakkında bilgi paylaşmak için 19 Eylül Salı günü 10.00 – 11.00 saatleri arasında tanıtım webinarı düzenleyeceğiz.

 

Şirketinizde kuracağınız 4 kişilik ekiplerle katılacağınız bu turnuvada, ekipler 10 yıllık stratejik yönetim deneyimi kazanacak ve birbiriyle kıyasıya mücadele edecek.

 

Buluşmaların haftalık olarak çevrimiçi düzenlendiği turnuvada final buluşması İstanbul’da yüz yüze gerçekleşecek.

 

Katılımın ÜCRETSİZ olduğu bu tanıtım webinarına katılmak için link: https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZAldeGtqzIiG91jojCL86eDTDk3h5lk6AnF