Ödül Başvuru Formu

 

Forma ulaşmak için Tıklayınız !

İnsana Değer Ödülleri 2023 Başvuru Formu 

 

Her yıl heyecanla beklenen PERYÖN İnsana Değer Ödülleri 2023 için başvurular devam ediyor!

İnsan yönetimi alanında iz bırakan, ilham kaynağı olan ve insana değer veren çalışma ve uygulamaların onurlandırıldığı ödüllere katılım için son tarih 20 Temmuz 2023.

Bu yıl 15’inci kez düzenlenecek PERYÖN İnsana Değer Ödülleri, insan kaynakları alanındaki; yenilikçi, yaratıcı ve başarılı uygulamaları tanıtmak, örnek teşkil eden çalışmaları yaygınlaştırmak amacıyla düzenleniyor.

Aralık ayında gerçekleştirilecek tören ile sahiplerine takdim edilecek ödüller, derneğimizin 34 ülkeyi temsil eden çatı derneği Avrupa İnsan Yönetimi Birliği (EAPM) tarafından tanınan ve desteklenen ilk ve tek ödül olma özelliği taşıyor.

Öte yandan bu yıl insan kaynakları profesyonellerinin üstlendiği görevin kritik önemini en yalın haliyle gördüğümüz acı bir afet sonrası süreç yaşıyoruz. Bu nedenle bu yıl kategorilerimize ‘Zor Zamanlarda Değer Yaratmak’ı da ekledik…

Tüm yönetim ekiplerini PERYÖN İnsana Değer Ödülleri’ne katılarak, ‘insan’ için yaptıklarını, hayal ettiklerini ve hayata geçirdiklerini öne çıkarmaya ve iz bırakmaya davet ediyoruz!