'Zor Zamanlarda Birlikteyiz' Ücretsiz Webinar/Eğitim Serimiz Başlıyor

Afet Sonrası Çalışmalarımız kapsamında PERYÖN Akademi bünyesinde düzenlediğimiz ‘Zor Zamanlarda Birlikteyiz’ online eğitim ve webinar programlarımız başlıyor.

Bu programlar ile öncelikli amacımız deprem sonrası, başta afet bölgesi olmak üzere tüm ülkemizi etkileyen bu büyük travmanın izlerini silmek için bir araya gelip neler yapabileceğimiz konusunda bilgilenmek, dayanışmak. İkinci amacımız ise kurumlarda ve insan kaynakları birimlerinde bu dönemde nasıl bir İK politikası izlemeleri gerektiği, çalışanlarına nasıl destekler sunmaları gerektiği konusunda farkındalık oluşturmak, yol gösterici olmak.

İK profesyonellerinin yanı sıra bu süreçte paylaşmaya, dayanışmaya, birlikte çözüm aramaya ihtiyaç duyan herkesi ücretsiz olarak düzenlediğimiz eğitim ve webinarlarımıza bekliyoruz.

23 Şubat Perşembe günü 14.00 – 15.30 saatleri arasında düzenleyeceğimiz ilk webinarımızın konusu ‘Zor Zamanlarda Mental Dayanıklılık’. Aynı zamanda PERYÖN Yönetim Kurulu Yedek Üyesi olan Dr. Çağlayan Aktaş’ın liderliğinde gerçekleşecek.

Kayıt linki: https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZwrcuugrjwtE9z9b6IUWMJWuQ2QHqi0zvkg