Koza Gençlik Projemizde Gönüllü Mentor Olun!

PERYÖN (Türkiye İnsan Yönetimi Derneği) bünyesinde, depremden etkilenmiş gençlerin staj imkanına ulaşmasını ve istihdamını desteklemek için özel bir proje başlatıyoruz.

‘Koza Gençlik Projesi’ adlı bu program kapsamında depremden etkilenmiş, dezavantajlı durumdaki üniversite 3. ve 4. sınıf öğrencilerine eşit fırsatlara erişmeleri ve profesyonel hayata hazırlanmaları için sizlerin desteği ile eğitim ve mentorluk desteği sunacağız.

6 hafta sürecek ve ağırlıklı olarak online düzenlenecek program kapsamında gençler; stres yönetimi, dijital dünyayı etkili yönetme, iletişim, kişisel marka yönetimi, sunum teknikleri gibi konularda düzenlenen eğitimlerden faydalanacaklar. CV hazırlama atölyelerine katılacak, meslekleri ve şirket departmanlarını tanıyacak, iş hayatına uyumla ilgili kariyer danışmanlığı alacaklar. Programa katılan gençler ayrıca ilham veren liderlerle ve staj imkânı sunan kurumlarla da tanışma olanağı bulacak ve firmalarla bir araya gelecekler.

Tüm üyelerimizi ve gönüllülerimizi, 26 Nisan 2023 tarihinde başlayacak ‘Koza Gençlik Projesi’ne gönüllü mentor olarak katılmaya çağırıyoruz.

Siz de Askıda Ne Var ve Mentorink desteğiyle düzenlediğimiz Koza Gençlik Projesi’ne katılın, gençleri yarınlara daha güçlü taşımak üzere kurduğumuz güç birliğimize ortak olun.

 

#BirlikteGüçlüyüz

 

GÖNÜLLÜ MENTOR OL: https://www.mentorink.com/peryon/home