İş Arama Çemberimizde Gönüllü Kolaylaştırıcı Olun!

PERYÖN olarak BinYaprak, Askıda Ne Var, KAGİDER ve TurkishWIN işbirliğiyle depremden etkilenen üniversiteli kadınları iş ve staj arama sürecinde desteklemek üzere BinYaprak İş Arama Kız Kardeşlik Çemberi’ projesini hayata geçirdik.

 

18-50 yaş aralığında meslek sahibi ya da meslek sahibi olmaya aday olan ve depremden etkilenmiş kadınların katılımına açık bu programın katılımcıları; 8 hafta boyunca, 5 kişilik kız kardeşlik grubunda onlara eşlik edecek, kariyer koçluğu yapacak insan kaynakları uzmanları ile buluşacaklar. Haftalık buluşmalarda hedeflerini paylaşacak, sorularını soracak, özgeçmişlerini ve Linkedin profillerini güncelleyerek ağlarını genişletecekler. Program bir deneyim paylaşım programı olup, işe yerleştirme servisi ya da garantisi verilmemektedir.

 

8 haftalık program kapsamında gönüllü kolaylaştırıcılık yaparak destek vermek ve projemizin parçası olmak üzere insan ve kültür uzmanlarını, depremden etkilenmiş kadınlara destek vermeye çağırıyoruz. Katkı ve katılım formumuza bu linkten ulaşabilirsiniz.

 

Kadın kazanınca ‘kazanacağını’ bilen ve destekleyen kurumlar! Programımızın duyurularında, ekiplerinizden gönüllü kolaylaştırıcılarınız ve fırsat paylaşımlarınızla siz de programa destek olabilirsiniz. Katkı ve katılım formumuzu bu linkten doldurabilirsiniz.

 

Program hakkında detaylı bilgi, kolaylaştırıcı olma kriterleri ve kolaylaştırıcıların sorumluluklarına ilişkin ayrıntılı bilgi için: https://turkishwin.notion.site/BinYaprak-Arama-K-z-Karde-lik-emberi-Kolayla-t-r-c-Destek-Alan-f9f0826e5cf94096a4993bf7874f2113