Dijital Akademi

Dijital Akademi ve İnsan Kaynakları'nın Önemi 

İş dünyası çok önemli bir dönüşümün eşiğinde.. Bunun en önemli nedeni ise sektörlerin, mesleklerin ve iş yapış stillerinin artık çok daha farklı bir boyut kazanması. 21’inci yüzyılın yeni iş modelleri; Endüstri 4.0’ın itici gücünün yanı sıra büyük veri, nesnelerin interneti, sanal gerçeklik, yapay zeka, mobilite, holografik sistemler, artırılmış gerçeklik, 3D teknolojileri, QR kodlama ve bulut bilişim gibi inovatif atılımlarla artık çok daha dijital bir kimlik kazandı. Bu dijitalleşme; marka ve kurumların sürdürülebilirliğine, verimliliğine ve kârlılığına pozitif bir ivme kazandırırken, insan kaynakları süreçlerinde de farklı bir dönüşümü tetikledi.

Teknoloji hızını ve gelişimini artırdıkça, dijitalleşen dünyada iş hayatının kuralları da ister istemez yeniden yazılıyor. Bu dönemde yeni nesil yetenekleri elinde tutmak isteyen, yönetici-çalışan arasında çok daha şeffaf bir bağ kurmayı hedefleyen ve şirketlerinin çok daha sürdürülebilir bir iş modeline sahip olmasını isteyen markaların, insan kaynakları stratejilerini baştan aşağı dijital ve mobil bir platformda yapılandırması gerekiyor.

Dijital kültürü, kurum kültürlerinin önemli bir parçası haline getiren bu şirketler pek çok konuda tasarruf ediyor. Bu tasarrufun etkileri ise performans yönetiminden çalışan mutluluğuna, sonuç odaklılıktan yönetici-ekip uyumuna ve şirket bünyesindeki yetkinliği artıracak eğitim programlarına kadar bir şirketin DNA’sına işleyen her süreçte karşımıza çıkıyor.

İK’da Geleceğe Dönüş Zamanı…

Yeni Normal ve İş Dünyasında Öne Çıkacak Teknoloji Trendleri ve Dijital Dönüşüm Eğitim Programı

Covid-19 Süreci Sonrası İş Dünyasında Veri ve Yapay Zeka Eğitim Programı

İşe Alma ve Yerleştirme Süreçlerinde Yeni Nesil Teknolojiler: Uygulamalar,Projeler ve Trendler Eğitim Programı

DİGİTALİK -Dijital IK'nın Geleceği ve IK'nın Dijitalleşmesi Eğitim Programı

Yapay Zekanın İK Süreçlerine Etkisi,Yeni Trendler Eğitim Programı

Dijital Liderlik Eğitim Programı