Wellbees tarafından düzenlenen LOOP Summit , üçüncü yılında wellbeing experience (esenlik deneyimi) temasıyla gerçekleşecek. 7,14,21 ve 28 Ekim tarihlerinde çevrim içi platformda düzenlenecek ücretsiz etkinlik.

Değerli Üyelerimiz,

PERYÖN -Türkiye İnsan Yönetimi Derneği olarak insan yönetimi ile ilgili olan tüm profesyonelleri, girişimcileri ve akademisyenleri ortak bir çatı altında toplayarak, insan yönetiminin geliştirilmesi ve Türkiye’deki çalışma koşullarının iyileştirilmesi için değer üreten çalışmalar yapıyoruz.

Hepimizin hayatın her aşamasında gözlemlediği gibi iş dünyası değişiyor ve gelişiyor. Çalışanlar işlerini artık sadece bir gelir kaynağı olarak değil, hayatlarına değer katan bir olgu olarak görüyorlar. Bu aşamada özellikle pandemi sonrası dönemde Kurumsal Esenlik kavramı öne çıkıyor.

Biz de PERYÖN olarak bu değişimlerin ve çalışan deneyiminin en büyük yapıtaşı olan Kurumsal Esenlik kavramının masaya yatırılacağı LOOP Summit 2021’de yerimizi aldık.

PERYÖN ve PERYÖN Akademi’nin iletişim sponsoru olduğu ve PERYÖN Genç’ten de bir konuk konuşmacının yer alacağı LOOP Summit 2021’de iş dünyasının geleceğini ve Kurumsal Esenlik kavramını tüm detayları ile konuşacağız.

Etkinlikte; Coca Cola Company Emekli Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Muhtar Kent, VakıfBank Spor Kulubü & Türk Milli Kadın Voleybol Takımı Başantrenörü Giovanni Guidetti, Takeda Çalışan Deneyimi Başkanı ve SESIL PIR Consulting GmbH Kurucusu Sesil Pir, Amerikalı Yazar ve Oyun Tasarımcısı Jane McGonigal ile Öğrenme Lideri, Yazar ve Çevik İK Hareketi Öncüsü Natal Dank konuşmacı olarak yer alacak.

7, 14, 21 ve 28 Ekim tarihlerinde çevrim içi platformda düzenlenecek ücretsiz etkinliğe katılım için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Sevgi ve Saygılarımızla

PERYÖN

Program Linki: https://loopsummit.com/tr/calendar