PERYÖN İnsana Değer Ödülleri 2021 Başvuruları Başladı!

PERYÖN - Türkiye İnsan Yönetimi Derneği’nin insan kaynakları alanındaki; yenilikçi, yaratıcı ve başarılı uygulamaları tanıtmak, örnek teşkil eden çalışmaları sektöre kazandırmak amacıyla düzenlediği PERYÖN İnsana Değer Ödülleri 2021 için başvurular başladı.

2019’da, 32 ülkeyi temsil eden EAPM - Avrupa İnsan Yönetimi Derneği tarafından tanınan ilk özel ödül olarak global anlamda değerini daha da artıran organizasyon, 13. Yılında da “Bilgiyi üretmek ve paylaşmak için hiçbir sınır olamaz” diyor. İnsan yönetimi alanında iz bırakan, ilham kaynağı olan ve insana değer veren çalışmaların ve uygulamaların ödüllendirileceği PERYÖN Ödülleri’nde katılımcılar, 2 Temmuz 2021 tarihine kadar başvuruda bulunabiliyorlar.

28 Ekim’de gerçekleştirilecek ödül töreni ile sahiplerini bulacak PERYÖN Ödülleri’nin kategorileri ise her sene olduğu gibi İnsana Değerde Liderlik (Büyük Ödül) ve Değer Yaratan Uygulamalar Ana Kategorisi altında; İşveren Markası, Bağlılık ve Kurum Kültürü Yönetimi, Yeni Çalışma Modelleri Geliştirmek, Dijital Dönüşüme Liderlik, Çeşitlilik ve Kapsayıcılık Yönetimi, Öğrenen Organizasyon ve Öğrenme Çevikliği, Yaşam Kalitesini Destekleyen Uygulamalar ve Geleceğin İş Yaşamında Değer Yaratmak olarak belirlendi.

Başvuru için: https://www.peryon.org.tr/odul-basvuru-formu