KARİYER PANAYIRI

Türkiye İnsan Yönetimi Derneği (PERYÖN) olarak, 2006 yılından itibaren; sektörlerin önde gelen firmalarıyla üniversite öğrencilerini, yeni mezunları ve kişisel kariyerine yön vermek isteyenleri bir araya getirerek kariyer fırsatları platformu yaratan “Kariyer Panayırı”nı gerçekleştirmektedir.

İSTANBUL’DAN ANADOLU’YA…

2006 yılında İstanbul Harbiye Askeri Müze’de ilk kez gerçekleştirdiğimiz Kariyer Panayırı’nı, 2010 yılında farklı bir konseptle Anadolu’ya taşıdık.

“Kariyer Panayırı” ile 9 yıldır 26 ilde 3.000’den fazla öğrenciye dokunduk,kişisel kariyer planlamaları yolunda yeni ufuklar açılmasına, sektör lideriyle yüzyüze buluşmalarına, tanımadıkları meslekleri daha yakından öğrenme ve kararlarında daha etkin yol almalarına imkan sağladık.

10. YILDA 10 İL ! 

Bu yıl 10.’su düzenlenecek olan Kariyer Panayırı’nda Giresun,  Kayseri, Konya, Yozgat, Mersin, Manisa, Bilecik, Yalova, Isparta ve Tekirdağ olmak üzere 10 İl’e daha gidiyoruz. İş Dünyasından Yöneticileri Öğrencilerle buluşturmaya, bu illerdeki gençlere de destek olmaya devam edeceğiz.