Kurucu Üyeler

Nafiz Gözen Refet Altan Ergin Evcimen Fuat A. Ceylan
Tuncer Özmen Güneş Cansever Özdemir Aktan Rıza Acar
1.DÖNEM YÖNETİM KURULU 16.06.1972 2.DÖNEM YÖNETİM  KURULU 17.05.1973
Refet Altan Başkan
Yaşar Helal Başkan Vekili
Özdemir Aktan Üye
Yaşar Erol Üye
Nafiz Gözen Üye
Refet Altan Başkan
Yaşar Helal Başkan Vekili
Özdemir Aktan Üye
Yaşar Erol Üye
Sacit Öğe Üye
3.DÖNEM YÖNETİM  KURULU 31.10.1974 4.DÖNEM YÖNETİM  KURULU 26.10.1976
Refet Altan Başkan
Sacit Öge Başkan Vekili
Yasar Erol Genel Sekreter
Orhan Sendir Mali Sekreter
Turgut Yazgan Üye
Gürkan Aktolug Üye
Refet Altan Başkan
Turgut Yazgan Başkan Vekili
Sacit Öge Genel Sekreter
Özkan Sendir Mali Sekreter
Gürkan Aktolug Üye
5.DÖNEM YÖNETİM KURULU 31.10.1978 6.DÖNEM YÖNETİM KURULU 13.05.1981
Sacit Öge Başkan
Ferhat Senatalar Başkan Vekili
Yasar Erol Genel Sekreter
Güven Esen Mali Sekreter
Refet Altan Üye
Turgut Yazgan Üye
Güneş Cansever Başkan
Cemal Oğuzberk Başkan Vekili
Nurettin Tanyel Genel Sekreter
Hasan Çakmak Mali Sekreter
Oguz Özbek Üye
Ferhat Senatalar Üye
7.DÖNEM YÖNETİM KURULU 15.12.1982 8.DÖNEM YÖNETİM KURULU 10.01.1984
Cemal Oguzberk Başkan
Oguz Özbek Başkan Vekili
Nurettin Tanyel Genel Sekreter
Hasan Çakmak Mali Sekreter
Ferhat Senatalar Üye
Aydin Akbiyik Üye
Aydin Akbiyik Başkan
Ferdin Hoyi Başkan Vekili
Cengiz Coskun Genel Sekreter
Kaya Turhanoglu Mali Sekreter
Ferhat Senatalar Üye
Coskun Gültekin Üye
Fuat Çinar Üye
9.DÖNEM YÖNETİM KURULU 30.09.1985 10.DÖNEM YÖNETİM KURULU 22.10.1987
Aydın Akbıyık Başkan
Ferdin Hoyi Başkan Vekili
Cengiz Coşkun Genel Sekreter
Kaya Turhanoğlu Mali Sekreter
Ahmet Esen Üye
Coşkun Gültekin Üye
Fuat Çınar Üye
Aydın Akbıyık Başkan
Cengiz Coşkun Başkan Vekili
Fuat Çınar Genel Sekreter
Ender Köseoğlu Mali Sekreter
İyigün Özütürk Üye
Sema Senkut Üye
Salih Ertör Üye
11.DÖNEM YÖNETİM KURULU 26.10.1989 12.DÖNEM YÖNETİM KURULU 15.11.1991
Aydın Akbıyık Başkan
Cengiz Coşkun Başkan Vekili
Fuat Çınar Genel Sekreter
Kaya Turhanoğlu Mali Sekreter
Sema Senkut Üye
Tuğrul Kudatgobilik Üye
Ender Köseoğlu Üye
Cengiz Coşkun Başkan
Kaya Turhanoğlu Başkan Vekili
Zeki Pekgenç Genel Sekreter
Sedat Akin Mali Sekreter
Aydin Akbıyık Üye
Nüvit Çamlıbel Üye
Tülay İlkyaz Üye
13.DÖNEM YÖNETİM KURULU 10.10.1993 14.DÖNEM YÖNETİM KURULU 15.11.1995
Cengiz Coşkun Başkan
Ersan Yücel Başkan Vekili
Zeki Pekgenç Genel Sekreter
Gül Akçasoy Mali Sekreter
Sedat Rifki Akin Üye
Timuçin Selcan Üye
Tülay İlkyaz Üye
Ersan Yücel Başkan
Zeki Pekgenç Başkan Vekili
Ümit Öztürk Genel Sekreter
Esra Öziskender Mali Sekreter
Ercan Alkan Üye
Nejat Ata Üye
Gül Akçasoy Üye
15.DÖNEM YÖNETİM KURULU 24.10.1997 16.DÖNEM YÖNETİM KURULU 02.11.1999
Ersan Yücel Başkan
Ümit Öztürk Başkan Vekili
Türkan Kara Genel Sekreter
Nejat Ata Mali Sekreter
Mehmet Ünal Üye
Levent Şimsek Üye
Hülya Baloğlu Üye
Zeki Pekgenç Başkan
Hamdi Özçelikel Başkan Vekili
Canan Demiral Genel Sekreter
Saim Özlen Mali Sekreter
Hande Yasargil Üye
Bekir Kural Üye
Yavuz Dönmezkuş Üye
17.DÖNEM YÖNETİM KURULU 15.10.2001
Zeki Pekgenç Başkan
Tuğrul Günal Başkan (19.07.02'den itibaren)
Hande Yaşargil Başkan Vekili
Canan Demiral Genel Sekreter
Tuğrul Günal Mali Sekreter
Cihangir Kavuncu Üye
Yesim Özyurtçu Üye
Kemal Tuğcu Üye
OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL SONUCU SEÇİLEN YÖNETİM KURULU 21.12.2002
Rıdvan Yirmibeşoglu Başkan
Bekir Kural Başkan Vekili
Yasemin Ertem (Merih Alparslan) Genel Sekreter
Yiğit Duman Mali Sekreter
Timuçin Bayraktar Üye
Esber Çekiç Üye
Esra Bozkurt Üye
18.DÖNEM YÖNETİM KURULU 26.10.2003 18.DÖNEM ETİK KURUL 26.10.2003
Rıdvan Yirmibeşoğlu Başkan
Bekir Kural Başkan Vekili
Salih Sözer Genel Sekreter
Yiğit Duman Mali Sekreter
Yasemin Ertem Üye
Timuçin Bayraktar Üye
Esra Bozkurt Üye
A.Kemal Tuğcu Başkan
Yeşim Özyurtçu Baskan Yardımcısı
Türkan Kara (22.09.2004 tarihinden itibaren ) Başkan Yardımcısı
Habibe Akşit Mali Sekreter
Cihangir Kavuncu Üye
Mehmet Ünal Üye
19.DÖNEM YÖNETİM KURULU 09.11.2005 19.DÖNEM ETİK KURUL 09.11.2005
Yiğit Oğuz Duman Başkan
Hande Yaşargil Başkan Vekili
Sahika Ayhan Genel Sekreter
Salih Sözer Mali Sekreter
Durul Selçuk Üye
Sevilay Pezek Üye
Yılmaz Öztürk Üye
A.Kemal Tuğcu Başkan
Habibe Akşit Başkan Yardımcısı
Aslı Üner İdari Sekreter
Türkan Kara Üye
Mehmet Ünal Üye
20.DÖNEM YÖNETİM KURULU 20.DÖNEM ETİK KURUL
Yiğit Oğuz Duman Başkan
Selen Kocabaş Başkan Vekili
Belgin Ertam Genel Sekreter
Cenk Akın Mali Sekreter
Sevilay Pezek Üye
Murat Yeşildere Üye
İdil Türkmenoğlu Üye
Murat Ergene Üye
Hande Yaşargil Uluslararası İlişkiler Temsilcisi
Yılmaz Öztürk Uluslararası İlişkiler Temsilcisi
Özden Aslan Kamu ile İlişkiler Temsilcisi
Kemal Tuğcu Başkan
Habibe Akşit Başkan Yardımcısı
Şebnem Ergül İdari Sekreter
Mehmet Ünal Üye
Berkin Ölçer Üye
21.DÖNEM YÖNETİM KURULU 21.DÖNEM DENETİM KURULU
Selen Kocabaş Başkan
Yiğit Oğuz Duman Başkan Vekili
İdil Türkmenoğlu Genel Sekreter
Murat Bayburtluoğlu Mali Sekreter
Ülkü Feyyaz Taktak Üye
Semra Akman Üye
Sevilay Pezek Yangın Üye
Murat Yeşildere Üye
Cem Tarık Yüksel Yedek Üye
Revna Tüzmen Yedek Üye
Payam Yüce Işık Yedek Üye
Buket Çelebiöven Yedek Üye
Esra Daver Yedek Üye
Osman Tüzün Yedek Üye
Berna Öztınaz Yedek Üye
Aslı Üner Dizdar Yedek Üye
Ali Kamil Uzun Başkan
Şemsettin Gelgen Üye
Özlem Özbatır Üye
Belgin Ertam Yedek Üye
Pınar Çanakçı Öztep Yedek Üye
Alper Tokalp Yedek Üye

21. DÖNEM TEMSİLCİLERİ

Yılmaz Öztürk Uluslararası İlişkiler
Nilgün Lagenberg Uluslararası İlişkiler
Özden Aslan Devlet ve Kamu İlişkileri

 

22.DÖNEM YÖNETİM KURULU 22.DÖNEM DENETİM KURULU
Yiğit Oğuz Duman Başkan
Selen Kocabaş Genel Başkan Yardımcısı
Murat Bayburtluoğlu Genel Başkan Yardımcısı
İdil Türkmenoğlu Üye
Sevilay Pezek Yangın Üye
Murat Yeşildere Üye
Ülkü Feyyaz Taktak Üye
Ege Karapınar Yedek Üye
Revna Besler Yedek Üye
Aslı Dizdar Yedek Üye
Esra Daver Yedek Üye
Buket Çelebiöven Yedek Üye
Aykut Bora Yedek Üye
Berna Öztınaz Yedek Üye
Ali Kamil Uzun Üye
Semra Akman Üye
Bekir Kural Üye
H.Ufuk Mahir Yedek Üye
Selçuk Alimdar Yedek Üye
Ece Süeren Ok Yedek Üye

22. DÖNEM TEMSİLCİLERİ

Yılmaz Öztürk Uluslararası İlişkiler
Cem Tarık Yüksel Uluslararası İlişkiler
Özden Aslan Devlet ve Kamu İlişkileri

22. DÖNEM ETİK KURUL

Habibe Akşit Başkan
Asena Yalnız Başkan Yardımcısı
Berkin Ölçer İdari Sekreter
Kema Tuğcu Üye
Mehmet Ünal Üye
Akif Yumuk Yedek Üye
Canan Demiral Yedek Üye
Tuğba Özkabakçı Yedek Üye
Murat Kaan Güneri Yedek Üye
H. Murat Babadalı Yedek Üye
23.DÖNEM YÖNETİM KURULU 23.DÖNEM DENETİM KURULU
Sevilay Pezek Yangın Genel Başkan
İdil Türkmenoğlu Genel Başkan Yardımcısı
Önder Şenol Genel Başkan Yardımcısı
Osman Cenk Akın Üye
Aslı Dizdar Üye
Pınar Kalay Üye
Meltem Kalender Öztürk Üye
M.Erdem Özdemir Yedek Üye
Revna Besler Yedek Üye
Buket Çelebiöven Yedek Üye
Berna Öztınaz Yedek Üye
Erkan Güngör Yedek Üye
Dr.Çağlayan Aktaş Yedek Üye
Hande Özdağdeviren Yedek Üye
Mete Türkyılmaz Üye
Aykut Bora Üye
Ayşe Özpirinçci Üye
Elif Duru Gönen Yedek Üye

23. DÖNEM TEMSİLCİLERİ

Selen Kocabaş Kamu İlişkileri
Özden Aslan Kamu İlişkileri
Yiğit Oğuz Duman Uluslararası İlişkiler
Esra Daver Uluslararası İlişkiler

23. DÖNEM ETİK KURUL

Asena Yalnız Başkan
Tuğba Özkabakçı Başkan Yardımcısı
Canan Demiral İdari Sekreter
Habibe Akşit Üye
Kemal Tuğcu Üye
Mehmet Ünal Yedek Üye
Seda Akman Yedek Üye
Murat Babadalı Yedek Üye
Selnur Gülek Yedek Üye
Rahile Yeni Yedek Üye