Eğitim Takvimi

WEBINAR - Oryantasyon Programını Keşfet!

Etkinlik Tarihi: 31.01.2020
Etkinlik Saati: 11.00 - 12.00
Lokasyon: PERYÖN Akademi Dijital Eğitim Platformu
Eğitmen: Başak Tecer

İçerik +

Oryantasyon programı konusunda dizayn etme konusunda temel bilgilere sahip olacak;

Oryantasyon nedir, ne değildir?

Oryantasyon tasarımında nelere dikakt edilir,

Takip ve ölçümleme sistemleri,

Yaratıcı Fikirler konularında genel bilgiler alarak fikir sahibi olabileceksiniz.

Not: Webinar sonrası konuya ilgi duyan katılımcılarımızın eğitim takvimimizde yer alan Oryantasyon Programı Dizayn Etme eğitimine katılarak konu hakkında derinleşme imkanı bulacaklardır.

Bilgi: Kişiye özel eğitim katılım linki kayıt işlemleri sonrasında eğitimden bir gün önce 30 Ocak günü katılımcıların mail adreslerine gönderilecektir.

Eğitimin Amacı +

Oryantasyon programlarının amacı, önemi ve faydaları hakkında temel bilgilerin edinilmesi, merak edilen konulara dair sorulara cevap bulunması amaçlanmaktadır.

Bilgi: Kişiye özel eğitim katılım linki kayıt işlemleri sonrasında eğitimden bir gün önce 30 Ocak günü katılımcıların mail adreslerine gönderilecektir.

Eğitime Kimler Katılmalı ? +

Oryantasyon programı tasarımı hakkında bilgi edinmek isteyen, ilgi duyan herkes.

Bilgi: Kişiye özel eğitim katılım linki kayıt işlemleri sonrasında eğitimden bir gün önce 30 Ocak günü katılımcıların mail adreslerine gönderilecektir.

Eğitmen Detayı +

Başak Tecer-Kurucu-Eğitmen-Satış Performans Koçu


Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunuyum.
İngiltere’de Paul Mc Kenna’da NLP Practioner ve Master Practioner ve Persuasion Enginering programlarını tamamladım. Yine merkezi Londra’da bulunan ILM Enstitüsü’nde (Institue of Leadership & Management) eğitimcinin eğitimi sertifikasını aldım.
Profesyonel iş hayatı boyunca temel satış, ileri satış becerileri, sunuş teknikleri, yönetim becerileri, zaman yönetimi, NLP ile Satış, P3 (People Pattern Power) ve Koçluk Becerileri eğitimlerini aldım.
George Mason Üniversitesi tarafından verilen “ Engaging Leadership and Positive Psychology” isimli workshop’a katıldım.Ericksonn College’tan ICF akredite Koçlukta Motivasyon Yaratma ve Yaratıcı Çözümler üretme konulu sertifika programlarını tamamladım.İş hayatına 1989‘da Boyner Grubu’nda satış elemanı olarak başladım. Daha sonra Sabah Gazetesi, Habertürk TV, Star TV, Milliyet Gazetesi olmak üzere 18 yılı aşkın süre reklam satış ve pazarlama konularında çalıştım.
2000 yılında bir yıla yakın bir süre Güney Afrika Johannesburg’ta Damat&Tween mağaza müdürlüğü ve satın almada yöneticilik yaptım.
2002 yılında da 1 yıl kadar Mısır’da Kahire’de Boston Hotel’de tur satışı ve müşteri ilişkileri yöneticiliği yaptım.
Eduplus tarafından düzenlenen Satış Zirvesi’nde 2006 ve 2007 yıllarında Satışta Kariyer ve İkna Kabiliyeti Mühendisliği,2011 yılında da Huyuna Göre Satış konularında konuşmacı oldum.
2005 yılında P3 üzerine Wyatt Woodsmall ile birlikte bir konferans düzenledim..2009 yılında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’ndaki İK Zirvesi’nde “İK ve 4 P“ ve yine 2010 yılında “ İş’te Genç, İş’te Usta” konulu oturumlarını gerçekleştirdim. 7 yıl kadar Sabah Gazetesi’nde reklam satış, iş geliştirme ve yeni projelerden sorumlu genel müdür yardımcılığı görevini sürdürdüm.
2012 yılında Peryön Trakya Kongresi’ndeki konuşma başlığım Aidiyet idi.
Satış, müşteri ilişkileri, iletişim, performans değerlendirme, NLP ve ikna alanında eğitimler veriyorum.
PERYÖN’de gönüllü eğitmenlik yapıyorum.

Katılım Ücretleri +

PERYÖN Üyesi : 100 TL (%18 KDV hariçtir)
Katılımcı : 120 TL (%18 KDV hariçtir)

Hemen Kayıt Ol +Tebrikler !


Eğitim katılım talebiniz alınmıştır.
Gerekli incelemeler yapılıp sizinle iletişime geçilecektir.